► Mezinárodní taneční soutěž "Děti fitness aneb sportem proti drogám"

6.4.2013 se Bellynky, Bellyteens a Cheerteens účastnily semifinálového kola mezinárodní taneční soutěže "Děti fitness aneb sportem proti drogám" ve Strání. Semifinálová kola probíhala po celé České republice a i v zahraničí.
Na cestu do Strání jsme se brzy ráno vypravili autobusem. Po příjezdu jsme okukovali očkem konkureci a vrhli jsme se do příprav na vystoupení. Šatny vypadaly jak kosmetické salony a i tak to tam vonělo. Jelikož nervozita byla opravdu velká a s přibývajícím časem stále stoupala, byly jsme rádi, že přišly na řadu naše kategorie Orient a Cheerleaders.
Atmosféra při našich vystoupeních byla velmi povzbuzující a tanečnicím se tancovalo s naprostou lehkostí. Vyhlašování výsledků bylo velmi napínavé a nervozita by se dala krájet. Také ukápla nejedna slzička a to nemluvím o křiku, kterým naše tanečnice projevily radost.:)
Naše dlouhá cesta a brzké stávaní se vyplatilo, odjížděli jsme domů s poháry a krásným zlatým umístěním: BELLYNKY 1.místo a BELLYTEENS 1.místo. Což znamená postup do mezinárodního finále jupíííííí :))
Ještě jednou velká gratulace a poděkování za velmi úspěšnou reprezentaci Oslavan. Jen tak dál a hodně úspěchů v hlavním finále!!!!!